Jesteśmy firmą z rodzinnymi tradycjami i wieloletnim doświadczeniem w branży.

Stworzyliśmy wyjątkowy pensjonat w górach, który zapewnia maksymalny wypoczynek i jednocześnie pozwala zadbać o swoje zdrowie.

  • Chcesz wypocząć, w 100% odcinając się od codzienności?
  • Żyjesz w ciągłym biegu i stresie?
  • Zmagasz się ze schorzeniami i zależy Ci na powrocie do sprawności?

Z myślą o Tobie powstał ten ośrodek – miejsce, w którym zaznacz odprężenia, ukojenia i skorzystasz z zabiegów rehabilitacyjnych. A to wszystko w atmosferze wyciszenia, którą uzupełniają noclegi w komfortowych warunkach i pełne wyżywienie.

Pensjonat o wysokim standardzie

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że standard pensjonatu wpływa na jakość wypoczynku. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby wszyscy goście czuli się u nas swobodnie i komfortowo. Zapewniamy przyjemną atmosferę, która sprzyja nie tylko relaksowi, ale także pozwala na zebranie sił i powrót do zdrowia.

Rehabilitacja z uprawnieniami

W naszym pensjonacie jest miejsce dla osób stęsknionych za obcowaniem z przyrodą, zestresowanych szukających odprężenia, ale przede wszystkim dla osób chcących podreperować swoje zdrowie podczas zabiegów rehabilitacyjnych.

Uzyskaliśmy stosowne uprawnienia w zakresie organizacji turnusów rehabilitacyjnych (zgodnie z rozporządzeniem MPiPS z dnia 15.11.2007 r. w sprawie turnusów rehabilitacyjnych – Dz.U. z dnia 11.12.2007 r. nr.230 poz.1694). Spełniamy niezbędne standardy, dzięki czemu zapewniamy:

  • specjalistyczną opiekę
  • realizację zabiegów uwzględniających schorzenia, dysfunkcje, niepełnosprawność.

Pozwalają na to nie tylko odpowiednie warunki rehabilitacyjne, ale również wykwalifikowany personel medyczny z wieloletnim doświadczeniem.

Serdecznie zapraszamy do naszego pensjonatu, gdzie – w pięknych okolicznościach przyrody – można wypocząć i odzyskać siły witalne.

 

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ TERMINÓW -- MAMY JESZCZE WOLNE MIEJSCA!!!
+48 697 622 055
+48 601 40 92 85
(pon-sb w godzinach 08.00-20.00)
email : info@mariazakopane.pl