Masaże manualne

Masaż klasyczny

częściowy 70 zł (30 min)

całościowy 130 zł (60 min)

Technika masażu, która wpływa na ogólną poprawę samopoczucia oraz pomaga zmniejszyć dolegliwości ze strony kręgosłupa, a także zapobiec jego schorzeniom. Przeznaczony dla osób, które są zredukować uczucie napięcia mięśni oraz zmniejszyć odczuwanie dolegliwości bólowych.

Masaż relaksacyjny

częściowy 70 zł (30 min)

całościowy 130 zł (60 min)

Technika masażu, która wprowadza organizm w stan głębokiego relaksu. Pomaga rozluźnić mięśnie oraz zniwelować napięć fizyczne i psychiczne. Przeznaczony dla osób, które poszukują sposobu na odprężenie i walkę ze skutkami stresu.

Masaż aromaterapeutyczny

Masaż z wykorzystaniem masła Shea lub olejków eterycznych. Łączy w sobie moc dotyku z właściwościami olejów zapachowych. Pomaga odżywić skórę i działa przeciwstresowo. Idealny dla osób, które poszukują odprężenia i chcą się zrelaksować.

częściowy 70 zł (30 min)

całościowy 130 zł (60 min)

Masaż gorącą świecą

częściowy 80 zł (30 min)

całościowy 150 zł (60 min)

Masaż wykonywany przy wykorzystaniu wosku z aromatycznej świecy. Wspomaga pielęgnację skóry, a – dzięki wyjątkowemu zapachowi – odpręża, wycisza i pozwala osiągnąć doskonały nastrój.

Masaż gorącymi kamieniami

całościowy 160 zł (6o min )

Masaż wykorzystujący kamienie bazaltowe podgrzane do temperatury 60oC. Pomaga w poprawie krążenia i mikrocyrkulacji, a także przyczynia się do redukcji napięcia mięśniowego. Przeznaczony dla osób, które chcą wspomóc pielęgnację skóry oraz odprężyć umysł i ciało.

Drenaż limfatyczny

częściowy 90 zł (30 min)

całościowy 160 zł (60 min)

Technika masażu, która koncentruje się na pobudzeniu układu chłonnego. Pomaga poprawić krążenie krwi i limfy, a także wspomaga oczyszczenie organizmu z toksyn. Przeznaczony dla osób, które chcą pozbyć się obrzęków oraz poprawić wygląd skóry.

Masaż bańką chińską

częściowy 70 zł (30 min)

całościowy 140 zł (60 min)

Technika masażu wykorzystująca metodę próżniowego zasysania skóry i tkanki podskórnej. Wspomaga pobudzenie krążenia krwi i płynów ustrojowych, a także wspiera usuwanie toksyn z organizmu. Masaż bańką chińską to propozycja dla osób, które chcą poprawić kondycję skóry (m.in. poprzez redukcję cellulitu), a także zredukować silne bóle mięśniowe.

Kosmetyczny masaż twarzy

cena 50 zł za 25 min

 Delikatny masaż, który korzystnie wpływa na kondycję skóry – przywraca jej zdrowy wygląd. Poprzez poprawę krążenia, pomaga odżywić i dotlenić cerę. Przyczynia się do redukcji napięcia mięśni, co pomaga zwalczyć bóle głowy. Przeznaczony dla osób zmęczonych i zabieganych, które poszukują sposobu na relaks.

Masaże z wykorzystaniem urządzeń

Fotel masujący

cena 15 zł za 15 min

Uniwersalny masaż wykonywany w pozycji siedzącej. Daje dostęp do wielu funkcji, dzięki czemu dany program można dostosować do indywidualnych potrzeb. Świetnie sprawdzi się jako sposób na relaks zmęczonych i napiętych mięśni. Przeznaczony dla każdego – niezależnie od wieku.

Łóżko wodne

cena 20 zł za 15 min

Wodny masaż na sucho przeprowadzany na specjalny łóżku Hydro Jet, którego istotą jest oddziaływanie na ciało ogrzanym strumieniem wody. Pomaga zmniejszyć napięcie mięśni, poprawić krążenie, złagodzić bóle różnego pochodzenia. Przeznaczony dla osób, które szukają sposobu na odprężenie, a także chcą zmniejszyć dyskomfort wynikający z istniejących dolegliwości.

Masaż uciskowy BOA

cena 30 zł za 30 min

Masaż przeprowadzany z wykorzystaniem specjalnych rękawów wypełnionych powietrzem pod odpowiednim ciśnieniem. Stopniowo wywierany nacisk, stymuluje ciało na różne sposoby – w zależności od wybranej opcji. Masaż BOA przeznaczony jest dla osób, którym zależy na wymodelowaniu sylwetki, redukcji obrzęków i cellulitu. Jednocześnie wprowadza w stan relaksacji.

ZABIEGI NA TWARZ

Złota terapia odmładzająca

cena 180 zł za 90 min

Przeciwstarzeniowa terapia, która koncentruje się na intensywnym nawilżeniu i rozświetleniu skóry. Po zabiegu skóra staje się wyraźnie wygładzona, bardziej napięta, wypoczęta i pełna blasku.

peeling + maska + serum + masaż: naświetlanie Q.light Skin Care + maska algowa + krem do twarzy

Złota terapia regenerująca

cena 65 zł za 30 min

Rytuał, który łączy w sobie moc masażu i odżywcze działanie maski o właściwościach rozświetlających i napinających. Po zabiegu skóra jest zregenerowana i emanuje blaskiem. To idealny sposób na poprawę kondycję skóry przed „wielkim wyjściem”.

masaż + maska

Dyniowa terapia nawilżająca

cena 180 zł za 90 min

Silnie nawadniająca terapia przeznaczona dla skóry suchej i okresowo wysuszonej. Po zabiegu skóra staje się dogłębnie nawilżona i odżywiona, jest wygładzona i zregenerowana. Terapia przeznaczona dla cery w każdym wieku.

peeling + maska do masażu + masaż (15 minut) + serum + maska algowa + krem nawilżający z dynią

Mleczna terapia łagodząca

cena 150 zł za 80 min

Terapia wykorzystująca składniki aktywne zawarte w kozim mleku. Przeznaczona dla cery wrażliwej i podatnej na podrażnienia. Po zabiegu skóra staje się mocniejsza i odmłodzona, a także wyraźnie zregenerowana.

Mleczna terapia nawilżająco-kojąca

cena 65 zł za 30 min

Mleczny rytuał, który łączy terapeutyczną moc masażu z odżywczym działaniem maski. Aktywne składniki o właściwościach wyciszających i łagodzących, wspomagają kondycję cery. Zabieg przeznaczony dla osób, których skóra potrzebuje natychmiastowego nawilżenia i ukojenia.

masaż + maska

Żurawinowa terapia wzmacniająco-łagodząca

cena 120 zł za 60 min

Terapia, która koncentruje się na ochronie oraz wzmocnieniu kruchych naczyń krwionośnych. Dochodzi do uszczelnienia naczyń, redukcji rumienia, poprawy napięcia i jędrności. Po zabiegu skóra jest zregenerowana, odżywiona i ukojona.

peeling + ampułka + naświetlanie Q.light Skin Care + maska algowa + krem do twarzy

ZABIEGI NA CIAŁO

Złota terapia odmładzająca

cena 220 zł za 90 min

To prawdziwie luksusowa terapia, która koncentruje się na silnej regeneracji, wygładzeniu, nawilżeniu i odżywieniu skóry. Wspomagana sauną parową i koloroterapią w kapsule, zapewnia efekt odmłodzenia.

peeling całościowy + przemasowanie z użyciem serum, maski i odżywczego masła

Winogronowa terapia przeciwstarzeniowa

cena 210 zł za 90 min

Terapia, która skierowana jest przeciwko oznakom starzenia. Pomaga opóźnić ten proces, m.in. poprzez ochronę przed skutkami stresu oksydacyjnego. Wykonywana w kapsule przy użyciu sauny parowej, podczerwieni i koloroterapii, zapobiega procesom starzenia.

regenerujący peeling całościowy + przemasowanie z użyciem serum, maski i odżywczego masła

Kawowa terapia wyszczuplająca

cena 210 zł za 90 min

Aromatyczny zabieg kawowy, który koncentruje się na eliminacji cellulitu oraz wyszczupleniu. Wykonywany w kapsule przy użyciu sauny parowej, podczerwieni i koloroterapii, zapewnia efekt wygładzonej i jędrnej skóry.

peeling + serum + maska + masło kawowe

Mleczna terapia łagodząca

cena 210 zł za 90 min

To prawdziwie mleczny dotyk, który otula skórę wrażliwą, skłonną do podrażnień i wymagającą regeneracji. Zabieg wykonywany w kapsule przy użyciu sauny parowej, podczerwieni i koloroterapii, pozwala osiągnąć efekt wzmocnienia i regeneracji.

peeling cukrowy + aktywne serum + odżywiająca maska

Intensywna terapia odnawiająca

cena 120 zł za 50 min

Terapia dostarczająca potężny zastrzyk witalności skórze dotkniętej pierwszymi oznakami starzenia i która utraciła jędrność. Wykonywana w kapsule przy użyciu sauny parowej, podczerwieni i koloroterapii. Po zabiegu skóra staje się głęboko nawilżona i odnowiona.

peeling całościowy + przemasowanie ciała masłem Shea

KAPSUŁA SPA

Seans odchudzająco-detoksykujący

cena 50 zł za 30 min

Krótka, ale efektywna terapia, która koncentruje się na oczyszczeniu organizmu z toksyn. Wspomaga odchudzanie poprzez usuwanie nadmiaru wody.

Aromatyczna kąpiel Kleopatry

cena 60 zł za 30 min

Pełna niezapomnianych doznań dla skóry, oddziałuje nie tylko na zmysły. Otula skórę, nadając jej delikatności, jedwabistej miękkości i blasku. Idealna jako forma relaksu.